Haber

CHP Özel: “Kılıçdaroğlu HDP’yi Ziyaret Edecek”

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP dahil tüm partileri ziyaret edeceğini söyledi.

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özel, katıldığı bir televizyon programında Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP dahil tüm siyasi partileri ziyaret edeceğini duyurdu.

Özel ‘Kemal Kılıçdaroğlu tüm tarafları ziyaret edecek. Buna HDP de dahildir. Tarih belli değil. Tüm seçmenlerden oy kullanmalarını isteyeceğiz. AK Parti’ye helal olan CHP’ye haram olamaz.söz konusu.

Özgür Özel’in açıklaması ?

Mithat Sancar davet etmişti

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı açıklamasının ardından yaptığı değerlendirmede, ‘Sayın Kılıçdaroğlu’nun adaylığının hayırlı olmasını diliyor ve ekliyorum, bizimle görüşmesini bekliyoruz’dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün akşam katıldığı Habertürk yayınında CHP ve HDP arasında olası cumhurbaşkanı adaylığı görüşmesinden de bahsetti. ‘Ben hileli işlere karşıyım, dürüstlük ve açıklıktan yanayım. CHP, HDP ile görüşebilir, bu açık. Ama bizi asla getiremezkelimeleri kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu