Teknoloji

Survival Horror Game Organ Quarter, PS VR2 İçin Çıktı

 
Yayıncı Amata Games ve geliştirici Outer Brain, sanal gerçeklikte hayatta kalma korku oyunu Organ Quarter’ın PlayStation VR2 versiyonunun 209.00’da PlayStation Store’da olduğunu duyurdu.
 
Organ Quarter, PC VR için ilk olarak 19 Ekim 2017’de Steam aracılığıyla yayınlandı.
 
Organ Mahallesi nedir?
Organ Quarter, hayatta kalma korkusunu mükemmel yapan unsurlara odaklanan bir VR hayatta kalma kaygısı oyunudur: labirent benzeri ortamlar, kaynak yönetimi, iyi dengelenmiş bulmacalar. 90’ların yavaş ve sistematik hayatta kalma korku deneyimlerine bir saygı olarak, büyüleyici kabus dünyasını keşfedin ve şimdiye kadarki en samimi korku deneyiminin tadını çıkarın.
 
Oyunun hikayesi şu şekilde: Organ Bölgesi’ni neyin kapsadığını ortaya çıkarın. Haftalarca, aylarca dairenizde izoleyken şehre bir şey oldu. Kent’e bulaştı. Motive edici olsun veya olmasın, her şey bir hastalık tarafından alt üst edildi. Gerçeküstü bulmacalar ve tuhaf varlıklarla dolu, bir çöle ve bedeni yok eden bir kaygı kabusuna dönüşen bir şehri keşfedin.
 
Ayrıca oyun fragmanı da yayınlandı. Bu tanıtım görselinin başında ise ilk olarak bir canlının iç organlarıyla karşılaşıyoruz. Daha sonra elinize haritayı alıp oyundaki alanları görebilecek, inşa etmek istediğiniz bir obje yapabilecek ve bu obje ile yaratıkları öldürebileceksiniz.
 
Tanıtım videosu
 
 

haber-vezirkopru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu