Haber

Alikahya Asım Kibar OSB yolu ilavesi

İzmit Alikahya Asım Kibar OSB yolunun 100 m’lik kesiminde Büyükşehir Yol Bakım Ekibi tarafından genişletme, asfaltlama ve bordür çalışmaları yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, İzmit Alikahya Asım Kibar OSB yol genişletme, asfaltlama ve yol kenarı bordür imalatları çalışması yapıldı. İzmit Alikahya Ertuğrul Caddesi’nin 7 metre olan 100 metrelik bölümünün genişliği 12 metreye çıkarıldı. Asım Kibar OSB önündeki caddede ağır tonajlı araçların geçişini kolaylaştırmak amacıyla caddenin 100 metrelik bir bölümü genişletildi.

12 METRE GENİŞLİĞİNE UZATILDI

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, kent genelinde yolların konforlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına katkı sağlamaya devam ediyor. Ağır tonajlı araçların sıklıkla kullandığı Alikahya Asım Kibar OSB’ye ulaşımın sağlandığı Ertuğrul Caddesi’nin 100 metrelik kısmında yol genişletildi. 7 metre genişliğindeki yolun genişliği 12 metreye çıkarılarak tır ve tır geçişleri daha rahat hale getirildi. 200 ton asfalt seren Yol Bakım Ekibi, yol kenarına bordür de yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu